Az Első Magyar Minősített Szépségipari Szakemberek Egyesülete több féle előnyt biztosít a vendégek számára.

Arra biztatjuk a vendégeket, hogy bátran válasszanak szakembereink közül. Egyesületünk számára a legfontosabb értéket az ügyfél, vendég jelenti. Szakembereink szakmai és etikai hozzáállásáért kezeskedünk. Egyesületünk törekszik a vitás helyzetek békés, mindenki számára megnyugtató rendezésére, amennyiben szakmai mulasztás esete áll fenn.

Célunk, hogy tanúsítványunk a vendég számára a minőséget, a biztonságot és az elégedettséget jelentse.

Kereső rendszerünk segítségével válasszon az Önhöz legközelebb eső egyesületi tagjaink közül szakembert.